Tallink Tournament 2017 tulospalvelu

Tapiolan Honka ja Espoo Basket Team järjestävät elokuun kansainvälisen juniorikoripalloturnauksen yhdessä jo 20. kerran. Yhteensä elokuun kansainvälinen koripalloturnaus on järjestetty Espoossa aikaisemmin jo 23 kertaa.

 

Näytä tuomarit
Su 27.8.2017
Nro Sarja Lohko Klo Kenttä Koti Vieras Tulos
651 Pojat 06 Fun 13-15 08:00 Esport Center 3 KU-68 HONSU/Red 28-23
(15-15)
650 Pojat 06 11-13 08:00 Esport Center 6 HNMKY/Pakila KLANMKY LIla 31-28
(16-18)
672 Tytöt 05 Fun 5-7 08:10 Espoonlahden koulu HyPo TikS 20-39
(5-17)
663 B-Pojat kilpa 9-12 08:10 Espoonlahden urheiluhalli LrNMKY Sykki/ White 29-49
(20-18)
670 Tytöt 04 kutsu 5-8 08:10 Esport Arena 1 BC Nokia EBT/C-tytöt 37-27
(23-15)
665 B-Pojat fun 1-4 08:10 Esport Arena 2 Pyrintö Red Lahti basketball/ B-03 46-40
(23-16)
655 Pojat 05 B 08:10 Esport Arena 3 Lahti Basketball EBT/P05 18-61
(7-31)
675 A-Tytöt fun 1-4 08:10 Esport Arena 4 Riga 3. BJSS VILPAS 47-46
(25-12)
658 Pojat 06 5-8 08:10 Esport Center 1 Kataja Kouvot/Otso 16-52
(10-29)
659 Pojat 06 Fun 5-8 08:10 Esport Center 2 TOPO Honka/Gray 06 40-19
(19-8)
669 Tytöt 04 Fun 1-4 08:10 Esport Center 5 KLANMKY HNMKY White 22-50
(6-30)
671 Tytöt 05 1-4 08:10 Esport Center 7 BS JUGLA (LV) Topola T05-06 49-22
(29-12)
673 Tytöt 06 13-15 08:10 Esport Center 8 PUHU/red Sykki 27-22
(9-8)
664 B-Pojat kilpa 13-16 08:10 Honkahalli 3 EBT/B-pojat Honka/White 53-23
(28-18)
660 A-Pojat kilpa 13-15 08:10 Honkahalli Dextra WB-Pantterit Lahti Basketball 45-47
(22-24)
680 B-Tytöt kutsu 5-8 08:10 Honkahalli Tallink LePy EBT/White 53-41
(20-19)
661 A-Pojat kilpa 9-12 08:10 Kaitaan koulu Honka/Kelohonka Kori-80/JKS 55-34
(29-21)
666 B-Pojat kutsu 5-8 08:10 Leppävaaran liikuntahalli Honka TUNMKY White 71-65
(27-31)
677 B-Tytöt kilpa 13-16 08:10 Mainingin koulu KTP PUHU white 33-25
(18-14)
667 Tytöt 04 5-8 08:10 Mankkaan koulu KORIHAIT Pyrintö 37-30
(16-20)
657 Pojat 05 Fun 1-4 08:10 Martinkallion koulu Feeniks Basket LePy 43-45
(18-28)
662 A-Pojat kutsu 5-8 08:10 Metro Areena Pyrintö Honka 44-57
(23-35)
679 B-Tytöt fun 1-4 08:10 Olarin koulu HNMKY HyPo 20-0
676 A-Tytöt kutsu 5-8 08:10 Opinmäen koulu Catz HNMKY 66-32
(26-13)
654 Pojat 04 kutsu 5-8 08:10 Otahalli 1 EBT/P04 Gladsaxe Basketball Klub 63-35
(27-18)
652 Pojat 04 9-12 08:10 Otahalli 2 LoKoKoArska Ura Basket/04 35-32
(13-18)
653 Pojat 04 Fun 11-13 08:10 Otahalli 4 JKS TOPO 66-23
(66-23)
656 Pojat 05 A 08:10 Pohjois-Tapiolan koulu Ura Basket/05 Honka/Spurs 44-37
(20-12)
678 B-Tytöt kilpa 9-12 08:10 Tapiolan koulu HyPo/WHITE Säyri/JBA 42-46
(24-26)
674 A-Tytöt kilpa 5-8 08:10 Tapiolan urheiluhalli Helmi Basket Honka 40-75
(17-35)
668 Tytöt 04 13-16 08:10 Tiistilän koulu Södertälje BBK (SE) Skuru Basket Green (SE) 14-30
(6-17)
681 Pojat 07 5-8 08:30 Esport Arena 5 (yläkerta) Tarmo WB-Pantterit 35-34
(13-21)
684 Tytöt-07 1-4 08:30 Esport Arena 6 (yläkerta) EBT Honka/Iinekset 23-34
(9-10)
682 Pojat 07 Fun 7-9 08:30 Esport Arena 7 Sykki/p07 ToPo 18-12
(4-6)
685 Tytöt 07 Fun 1-4 08:30 Esport Arena 8 Kori-80 Honka/Tiinut 10-32
(6-14)
687 Tytöt 08 Fun 7-9 08:30 Finno skola TOPOLA TOPO 25-36
(17-18)
688 Tytöt 09 A 08:30 Sepon koulu TOPO HyPo 12-53
(8-22)
686 Tytöt 08 7-9 08:30 Storängens skola HNMKY/Stadi JäNMKY 26-18
(20-9)
683 Pojat 09 A 08:30 Tähtiniityn koulu BC Nokia Honka/Black 44-18
(23-8)
689 Pojat 06 Fun 9-12 09:00 Esport Center 3 PUHU/Red JKS Black 30-19
(12-9)
690 Pojat 08 1-4 09:00 Esport Center 4 TOPO Honka/Petäjä 26-14
(21-4)
691 Tytöt 06 9-12 09:00 Esport Center 6 TOPO JäNMKY 28-22
(19-12)
692 Tytöt-06 Fun 1-4 09:00 Mattliden skola EBT White Pälkäneen Luja-Lukko 12-15
(8-9)
694 B-Pojat fun 1-4 09:10 Esport Arena 2 SäyRi Green Ura Basket 43-50
(20-29)
693 Pojat 05 B 09:10 Pohjois-Tapiolan koulu HNMKY HyPo 42-36
(22-16)
714 Tytöt 05 Fun 1-4 09:20 Espoonlahden koulu EBT/Black JäNMKY 39-31
(17-18)
706 B-Pojat kilpa 9-12 09:20 Espoonlahden urheiluhalli Sykki Feeniks Basket 42-64
(24-30)
712 Tytöt 04 kutsu 5-8 09:20 Esport Arena 1 PeKa 04 SBBK 35-23
(15-16)
704 A-Pojat fun A 09:20 Esport Arena 3 Honka/Green 1 Lahti Basketball 47-36
(25-18)
717 A-Tytöt fun 1-4 09:20 Esport Arena 4 TOPOLA Honka Green 1 37-35 ja
(32-32, 15-20)
700 Pojat 06 5-8 09:20 Esport Center 1 RaPy/keltainen TOPO 18-37
(6-18)
701 Pojat 06 Fun 5-8 09:20 Esport Center 2 Honka/Black 06 HNMKY/Pakila 51-29
(27-12)
711 Tytöt 04 Fun 1-4 09:20 Esport Center 5 HNMKY Black PUHU 25-35
(15-23)
713 Tytöt 05 1-4 09:20 Esport Center 7 SOHOPO Prague (CZE) BC Nokia 35-42
(16-24)
715 Tytöt 06 5-8 09:20 Esport Center 8 PeKa HNMKY/ Black 34-20
(25-10)
707 B-Pojat kilpa 13-16 09:20 Honkahalli 3 Honka/Green Kori-80 19-52
(14-21)
702 A-Pojat kilpa 5-8 09:20 Honkahalli Dextra Oulun NMKY Helsinki Rocks 2 42-50
(17-27)
722 B-Tytöt kutsu 5-8 09:20 Honkahalli Tallink Kouvot PuHu RED 42-45 ja
(40-40, 19-21)
703 A-Pojat kilpa 9-12 09:20 Kaitaan koulu JKS/Kori-80 EBT/White 73-44
(38-18)
708 B-Pojat kutsu 5-8 09:20 Leppävaaran liikuntahalli LePy PUHU 63-2
(37-2)
719 B-Tytöt kilpa 13-16 09:20 Mainingin koulu TikS WB-Pantterit 48-52 ja
(46-46, 12-21)
709 Tytöt 04 5-8 09:20 Mankkaan koulu HyPo JäNMKY 30-55
(16-22)
699 Pojat 05 Fun 1-4 09:20 Martinkallion koulu PUHU/Bulls Sykki 14-43
(6-24)
705 A-Pojat kutsu 5-8 09:20 Metro Areena Lahti Basketball Juniorit Ura Basket 49-47 ja
(45-45, 19-23)
721 B-Tytöt fun 1-4 09:20 Olarin koulu Oulun NMKY Honka/green 40-38
(18-19)
718 A-Tytöt kutsu 5-8 09:20 Opinmäen koulu Jymy EBT 47-41
(33-22)
698 Pojat 04 kutsu 5-8 09:20 Otahalli 1 KTP BC Nokia 69-36
(36-23)
695 Pojat 04 1-4 09:20 Otahalli 2 Pyrintö/Red Kouvot 55-44
(31-21)
696 Pojat 04 5-8 09:20 Otahalli 3 HONSU Kataja 48-32
(24-16)
697 Pojat 04 Fun 1-4 09:20 Otahalli 4 KLANMKY Pyrintö white 30-37
(22-15)
720 B-Tytöt kilpa 9-12 09:20 Tapiolan koulu KORIHAIT EBT/Black 43-27
(23-12)
716 A-Tytöt kilpa 5-8 09:20 Tapiolan urheiluhalli Turun Riento HONSU 66-29
(33-15)
710 Tytöt 04 13-16 09:20 Tiistilän koulu LePy EBT/C-tytöt 24-35
(14-24)
723 Pojat 07 5-8 09:30 Esport Arena 5 (yläkerta) RaPy/sininen EBT White 36-21
(18-14)
726 Tytöt-07 1-4 09:30 Esport Arena 6 (yläkerta) Pyrintö Tornadot PeKa/White 39-21
(25-11)
724 Pojat 07 Fun 1-4 09:30 Esport Arena 7 Honka/Rockets EBT Black 17-24
(8-14)
727 Tytöt 07 Fun 1-4 09:30 Esport Arena 8 Pyrintö Hurrikaanit Honka/Liinut 16-14
(8-6)
729 Tytöt 08 Fun 1-4 09:30 Finno skola Kouvot/ PeKa 28-26
(14-16)
730 Tytöt 09 A 09:30 Sepon koulu EBT/Black Honka 13-18
(8-8)
728 Tytöt 08 1-4 09:30 Storängens skola PUHU EBT 47-17
(23-6)
725 Pojat 09 B 09:30 Tähtiniityn koulu Ura Basket ToPo 72-0
(36-0)
731 Pojat 06 Fun 9-12 10:00 Esport Center 3 HONSU/White Kouvot/Kontio 31-24
(16-14)
732 Pojat 08 1-4 10:00 Esport Center 4 WB-Pantterit Ura Basket 25-18
(10-2)
734 Tytöt 06 9-12 10:00 Esport Center 6 Honka Green Riga 3. BJSS 22-21
(13-6)
735 Tytöt-06 Fun 1-4 10:00 Mattliden skola Pyrintö White TURI/06 33-28
(23-6)
733 Pojat 08 Fun A 10:00 Päivänkehrän koulu TOPO Honka/Kelo 25-26
(10-16)
737 B-Pojat fun 7-9 10:10 Esport Arena 2 LePy WB-Pantterit 72-11
(39-7)
736 Pojat 05 A 10:10 Pohjois-Tapiolan koulu MASU PUHU/Heat 30-26
(9-14)
759 Tytöt 05 Fun 1-4 10:30 Espoonlahden koulu Honka LePy 48-8
(27-4)
751 B-Pojat kilpa 1-4 10:30 Espoonlahden urheiluhalli MuKi HONSU/B-pojat 68-36
(30-21)
757 Tytöt 04 kutsu 1-4 10:30 Esport Arena 1 Honka HNMKY 46-21
(23-5)
749 A-Pojat fun A 10:30 Esport Arena 3 MASU WB-Pantterit 76-37
(36-16)
766 A-Tytöt fun 11/12 10:30 Esport Arena 4 Pyrintö Kataja 31-25
(15-9)
744 Pojat 07 1-4 10:30 Esport Arena 5 (yläkerta) Ura Basket HNMKY/Pakila 37-24
(16-12)
761 Tytöt-07 7-9 10:30 Esport Arena 6 (yläkerta) HNMKY/Pakila LePy 11-30
(5-20)
745 Pojat 07 Fun 1-4 10:30 Esport Arena 7 LePy Ura Basket 14-24
(10-15)
762 Tytöt 07 Fun 11/12 10:30 Esport Arena 8 EBT TikS/07 38-20
(18-8)
742 Pojat 06 1-4 10:30 Esport Center 1 Honka/White 06 HNMKY Stadi Black 34-39
(16-24)
743 Pojat 06 Fun 1-4 10:30 Esport Center 2 EBT/P06 White HNMKY/ Stadi White 32-18
(17-17)
756 Tytöt 04 Fun 11/12 10:30 Esport Center 5 Oulun NMKY Skuru Basket White (SE) 13-34
(8-20)
758 Tytöt 05 7-9 10:30 Esport Center 7 HyPo Helmi Basket 16-30
(12-17)
760 Tytöt 06 5-8 10:30 Esport Center 8 LePy TOPOLA 23-25 ja
(21-21, 12-5)
764 Tytöt 08 Fun 1-4 10:30 Finno skola TURI HNMKY/ Pakila 15-29
(5-19)
752 B-Pojat kilpa 5-8 10:30 Honkahalli 3 KarhuHait Kouvot 49-60
(22-28)
747 A-Pojat kilpa 5-8 10:30 Honkahalli Dextra Honka/Tapiolan Honka PUHU/AP1 56-68
(26-33)
771 B-Tytöt kutsu 1-4 10:30 Honkahalli Tallink Honka Pyrintö 56-31
(33-16)
748 A-Pojat kilpa 1-4 10:30 Kaitaan koulu KarhuKobrat LoKoKo 63-48
(30-22)
753 B-Pojat kutsu 1-4 10:30 Leppävaaran liikuntahalli Äänekosken Huima HyPo 57-38
(26-17)
768 B-Tytöt kilpa 5-8 10:30 Mainingin koulu BC Nokia TOPO 32-30
(12-22)
754 Tytöt 04 1-4 10:30 Mankkaan koulu TikS Jymy 35-43
(20-13)
741 Pojat 05 Fun 11/12 10:30 Martinkallion koulu KLANMKY Honka/Warriors 61-20
(33-12)
750 A-Pojat kutsu 1-4 10:30 Metro Areena HONSU HNMKY 72-66 ja
(62-62, 29-25)
770 B-Tytöt fun 7-9 10:30 Olarin koulu TikS/White WB-Pantterit 41-33
(26-17)
767 A-Tytöt kutsu 1-4 10:30 Opinmäen koulu Pyrintö Honka 51-41
(23-21)
740 Pojat 04 kutsu 1-4 10:30 Otahalli 1 TUNMKY Honka 42-69
(25-24)
738 Pojat 04 13/14 10:30 Otahalli 3 EBT/P04 Pälkäneen Luja-Lukko 55-32
(32-12)
739 Pojat 04 Fun 1-4 10:30 Otahalli 4 LrNMKY KORIKOBRAT 26-30
(11-12)
763 Tytöt 08 1-4 10:30 Storängens skola Pyrintö Riga 3. BJSS 43-37
(16-25)
746 Pojat 09 A 10:30 Tähtiniityn koulu HNMKY/Pakila KLANMKY/Warriors 10-41
(4-18)
769 B-Tytöt kilpa 1-4 10:30 Tapiolan koulu Helmi Basket Honka 2 23-63
(13-37)
765 A-Tytöt kilpa 1-4 10:30 Tapiolan urheiluhalli TikS Peli-Karhut 50-37
(23-23)
755 Tytöt 04 9-12 10:30 Tiistilän koulu Honka LePy/ Orange 61-22
(33-9)
772 Pojat 06 Fun 13-15 11:00 Esport Center 3 KLANMKY Yellow KU-68 28-13
(8-9)
773 Pojat 08 5/6 11:00 Esport Center 4 Honka/Mänty MASU 16-22
(4-14)
775 Tytöt 06 1-4 11:00 Esport Center 6 EBT Black Honka White 23-16
(9-10)
776 Tytöt-06 Fun 11/12 11:00 Mattliden skola JäNMKY Honka Mänty 3-21
(0-13)
774 Pojat 08 Fun A 11:00 Päivänkehrän koulu JKS EBT 46-13
(22-6)
777 B-Pojat fun 10/11 11:10 Esport Arena 2 Sykki Kori-80 40-35
(18-20)
778 Pojat 07 1-4 11:30 Esport Arena 5 (yläkerta) Honka/Bulls Honka/Knicks 30-31
(10-14)
781 Tytöt-07 5/6 11:30 Esport Arena 6 (yläkerta) Feeniks Basket RaPy 36-25
(20-14)
779 Pojat 07 Fun 7-9 11:30 Esport Arena 7 ToPo HNMKY/Pakila 18-37
(6-15)
782 Tytöt 07 Fun 9/10 11:30 Esport Arena 8 TOPOLA LePy 28-14
(16-8)
784 Tytöt 08 Fun 7-9 11:30 Finno skola Honka/Wind TOPOLA 27-37
(15-15)
785 Tytöt 09 A 11:30 Sepon koulu Honka TOPO 20-13
(12-1)
783 Tytöt 08 7-9 11:30 Storängens skola ToPoLa HNMKY/Stadi 31-15
(16-6)
780 Pojat 09 B 11:30 Tähtiniityn koulu ToPo HNMKY/Stadi 8-26
(4-15)
789 Pojat 04 Fun 11-13 11:40 Espoonlahden koulu TOPO Jymy 25-52
(14-24)
797 B-Pojat kilpa 1-4 11:40 Espoonlahden urheiluhalli Oulun NMKY Pyrintö 28-72
(17-38)
803 Tytöt 04 kutsu 1-4 11:40 Esport Arena 1 Pyrintö Helmi Basket 57-43
(35-22)
788 Pojat 04 Fun 7/8 11:40 Esport Arena 3 Honka/Green WB-Pantterit 36-45
(17-18)
807 A-Tytöt fun 9/10 11:40 Esport Arena 4 HyPo KLANMKY 30-51
(15-24)
793 Pojat 06 1-4 11:40 Esport Center 1 MuKi/P06 WB-Pantterit 41-27
(25-11)
794 Pojat 06 Fun 1-4 11:40 Esport Center 2 EBT/P06 Black LePy 30-13
(18-9)
802 Tytöt 04 Fun 9/10 11:40 Esport Center 5 Turun Riento Pyrintö 15-21
(8-10)
804 Tytöt 05 5/6 11:40 Esport Center 7 EBT/White Pyrintö 43-34
(16-23)
805 Tytöt 06 13-15 11:40 Esport Center 8 HNMKY/White PUHU/red 43-22
(22-12)
798 B-Pojat kilpa 5-8 11:40 Honkahalli 3 Ura Basket Lahti Basketball/B-02 22-91
(16-44)
812 B-Tytöt kutsu 1-4 11:40 Honkahalli Tallink HNMKY Turun Riento 56-28
(26-15)
795 A-Pojat kilpa 1-4 11:40 Kaitaan koulu Kouvot/a-pojat HNMKY 79-41
(42-19)
799 B-Pojat kutsu 1-4 11:40 Leppävaaran liikuntahalli Kataja Ura Basket 38-79
(16-37)
809 B-Tytöt kilpa 5-8 11:40 Mainingin koulu Pyrintö Orimattilan Jymy 27-43
(10-31)
800 Tytöt 04 1-4 11:40 Mankkaan koulu Riga 3. BJSS Feeniks Basket 34-40
(15-18)
792 Pojat 05 Fun 9/10 11:40 Martinkallion koulu HNMKY EBT/P05 black 38-40 ja
(34-34, 14-22)
796 A-Pojat kutsu 1-4 11:40 Metro Areena MuKi Helsinki Rocks 1 46-53
(28-29)
811 B-Tytöt fun 5/6 11:40 Olarin koulu PuHu black Kori-80 21-48
(14-18)
808 A-Tytöt kutsu 1-4 11:40 Opinmäen koulu BC Nokia Helmi Basket 45-58
(24-38)
791 Pojat 04 kutsu 1-4 11:40 Otahalli 1 VILPAS Kauhajoen Karhu/Pojat -04 70-36
(44-16)
786 Pojat 04 9/10 11:40 Otahalli 2 Honka/ Green LoKoKoArska 46-51
(36-33)
787 Pojat 04 11/12 11:40 Otahalli 3 Honka/White Ura Basket/04 44-55
(27-21)
790 Pojat 04 Fun 9/10 11:40 Otahalli 4 TUNMKY Honka/White 40-29
(25-13)
810 B-Tytöt kilpa 1-4 11:40 Tapiolan koulu Honka 1 RaLu 52-40
(29-11)
806 A-Tytöt kilpa 1-4 11:40 Tapiolan urheiluhalli Ringside Valkoinen Pyrintö 50-35
(25-18)
801 Tytöt 04 9-12 11:40 Tiistilän koulu Kouvot Honka/2 37-44
(18-21)
813 Pojat 06 9/10 12:00 Esport Center 3 JKS Yellow BC Nokia 20-38
(8-22)
814 Tytöt 06 1-4 12:00 Esport Center 6 Pyrintö Red Feeniks Basket/06 40-16
(16-9)
815 Tytöt-06 Fun 9/10 12:00 Mattliden skola Sykki Kouvot/Minitytöt 0-29
(0-17)
816 B-Pojat fun 5/6 12:10 Esport Arena 2 EBT/B-pojat Honka/Green 36-16
(21-6)
818 Tytöt 09 A 12:30 Sepon koulu EBT/Red HyPo 6-72
(3-36)
817 Pojat 09 B 12:30 Tähtiniityn koulu KLANMKY Ura Basket 27-71
(15-35)
844 Tytöt 05 Fun 5-7 13:00 Espoonlahden koulu TOPOLA HyPo 47-12
(21-2)
836 B-Pojat kilpa 11/12 13:00 Espoonlahden urheiluhalli LrNMKY Sykki 56-32
(31-19)
842 Tytöt 04 kutsu 7/8 13:00 Esport Arena 1 EBT/C-tytöt SBBK 48-41
(18-28)
852 A-Tytöt fun 7/8 13:00 Esport Arena 4 Oulun NMKY EBT/AT2 29-35
(15-15)
829 Pojat 07 7/8 13:00 Esport Arena 5 (yläkerta) WB-Pantterit EBT White 25-26 ja
(22-22, 12-10)
847 Tytöt-07 10/11 13:00 Esport Arena 6 (yläkerta) PUHU TOPOLA 29-26
(16-7)
830 Pojat 07 Fun 5/6 13:00 Esport Arena 7 Honka/Wizards TOPOLA 22-17
(16-6)
848 Tytöt 07 Fun 7/8 13:00 Esport Arena 8 HNMKY/Stadi TOPO 28-4
(14-2)
825 Pojat 06 7/8 13:00 Esport Center 1 Kataja RaPy/keltainen 25-46
(9-19)
827 Pojat 06 Fun 7/8 13:00 Esport Center 2 Honka/Gray 06 HNMKY/Pakila 37-20
(16-15)
828 Pojat 06 Fun 11/12 13:00 Esport Center 3 JKS Black Kouvot/Kontio 43-16
(22-10)
831 Pojat 08 3/4 13:00 Esport Center 4 Honka/Petäjä Ura Basket 21-38
(13-16)
841 Tytöt 04 Fun 7/8 13:00 Esport Center 5 Honka HNMKY Red 42-40
(12-20)
845 Tytöt 06 11/12 13:00 Esport Center 6 JäNMKY Riga 3. BJSS 22-41
(14-16)
843 Tytöt 05 3/4 13:00 Esport Center 7 Topola T05-06 SOHOPO Prague (CZE) 28-34
(16-24)
826 Pojat 06 11-13 13:00 Esport Center 8 PUHU/White HNMKY/Pakila 31-33
(16-13)
850 Tytöt 08 Fun 5/6 13:00 Finno skola LePy PUHU 27-37
(10-26)
837 B-Pojat kilpa 13/14 13:00 Honkahalli 3 EBT/B-pojat Kori-80 55-35
(30-23)
833 A-Pojat kilpa 13-15 13:00 Honkahalli Dextra Sykki/White WB-Pantterit 45-43
(14-27)
857 B-Tytöt kutsu 7/8 13:00 Honkahalli Tallink EBT/White Kouvot 56-37
834 A-Pojat kilpa 11/12 13:00 Kaitaan koulu EBT/White Kori-80/JKS 48-64
(27-38)
838 B-Pojat kutsu 7/8 13:00 Leppävaaran liikuntahalli TUNMKY White PUHU 71-33
(36-11)
854 B-Tytöt kilpa 15/16 13:00 Mainingin koulu PUHU white TikS 22-35
(10-16)
839 Tytöt 04 7/8 13:00 Mankkaan koulu Pyrintö HyPo 49-32
(19-12)
824 Pojat 05 Fun 7/8 13:00 Martinkallion koulu Pyrintö/White KU-68 49-28
(28-15)
846 Tytöt-06 Fun 7/8 13:00 Mattliden skola HNMKY EBT Red 7-19
(2-9)
835 A-Pojat kutsu 7/8 13:00 Metro Areena Pyrintö Ura Basket 52-40
(34-27)
856 B-Tytöt fun 10/11 13:00 Olarin koulu TOPOLA Torppa 30-14
(13-8)
853 A-Tytöt kutsu 7/8 13:00 Opinmäen koulu HNMKY EBT 49-43
(23-21)
822 Pojat 04 kutsu 7/8 13:00 Otahalli 1 Gladsaxe Basketball Klub BC Nokia 61-53
(32-27)
819 Pojat 04 5/6 13:00 Otahalli 2 KAVE HONSU 29-54
(14-20)
820 Pojat 04 7/8 13:00 Otahalli 3 Lahti basketball Kataja 34-32
(18-20)
821 Pojat 04 Fun 5/6 13:00 Otahalli 4 Oulun NMKY PUHU/Red 51-35
(29-14)
832 Pojat 08 Fun 3/4 13:00 Päivänkehrän koulu EBT TOPO 21-20
(13-6)
823 Pojat 05 7/8 13:00 Pohjois-Tapiolan koulu Honka/Spurs HyPo 53-35
(33-17)
849 Tytöt 08 5/6 13:00 Storängens skola Honka/Fire LePy 20-22
(14-10)
855 B-Tytöt kilpa 11/12 13:00 Tapiolan koulu HyPo/WHITE EBT/Black 58-40
(28-19)
851 A-Tytöt kilpa 7/8 13:00 Tapiolan urheiluhalli Helmi Basket HONSU 31-42
(13-23)
840 Tytöt 04 15/16 13:00 Tiistilän koulu Södertälje BBK (SE) LePy 32-31
(12-16)
858 B-Pojat fun 7-9 13:10 Esport Arena 2 TUNMKY Blue LePy 30-50
(17-20)
859 Pojat 09 A 13:30 Tähtiniityn koulu KLANMKY/Warriors BC Nokia 13-35
(8-23)
860 Pojat 07 5/6 14:00 Esport Arena 5 (yläkerta) Tarmo RaPy/sininen 45-59
(21-31)
864 Tytöt-07 7-9 14:00 Esport Arena 6 (yläkerta) Honka/Minnit HNMKY/Pakila 42-13
(18-9)
861 Pojat 07 Fun 3/4 14:00 Esport Arena 7 Honka/Rockets LePy 21-32
(10-16)
865 Tytöt 07 Fun 5/6 14:00 Esport Arena 8 PeKa/Blue TURI/07 17-25
(7-20)
862 Pojat 08 1/2 14:00 Esport Center 4 TOPO WB-Pantterit 18-33
(13-17)
867 Tytöt 08 Fun 3/4 14:00 Finno skola PeKa TURI 41-21
(23-18)
863 Pojat 08 Fun 1/2 14:00 Päivänkehrän koulu JKS Honka/Kelo 31-25
(16-14)
866 Tytöt 08 3/4 14:00 Storängens skola EBT Riga 3. BJSS 11-59
(3-29)
890 Tytöt 05 Fun 3/4 14:10 Espoonlahden koulu JäNMKY LePy 36-6
(16-0)
881 B-Pojat kilpa 9/10 14:10 Espoonlahden urheiluhalli Sykki/ White Feeniks Basket 79-57
(48-32)
888 Tytöt 04 kutsu 5/6 14:10 Esport Arena 1 BC Nokia PeKa 04 36-37
(18-23)
883 B-Pojat fun 3/4 14:10 Esport Arena 2 Lahti basketball/ B-03 SäyRi Green 38-44
(13-24)
879 A-Pojat fun 3/4 14:10 Esport Arena 3 Lahti Basketball Honka 53-39
(34-27)
895 A-Tytöt fun 5/6 14:10 Esport Arena 4 Peli-Karhut Ringside Musta 35-46
(18-22)
874 Pojat 06 5/6 14:10 Esport Center 1 Kouvot/Otso TOPO 37-44
(17-28)
875 Pojat 06 Fun 5/6 14:10 Esport Center 2 TOPO Honka/Black 06 18-32
(10-8)
876 Pojat 06 Fun 13-15 14:10 Esport Center 3 HONSU/Red KLANMKY Yellow 21-34
(13-22)
887 Tytöt 04 Fun 5/6 14:10 Esport Center 5 ToPo LePy 48-8
(20-8)
891 Tytöt 06 9/10 14:10 Esport Center 6 TOPO Honka Green 26-25
(14-17)
889 Tytöt 05 7-9 14:10 Esport Center 7 KLANMKY HyPo 37-16
(21-11)
892 Tytöt 06 7/8 14:10 Esport Center 8 HNMKY/ Black LePy 23-44
(7-24)
882 B-Pojat kilpa 15/16 14:10 Honkahalli 3 Honka/White Honka/Green 20-0
877 A-Pojat kilpa 7/8 14:10 Honkahalli Dextra Honka/Tapiolan Honka Oulun NMKY 55-33
(20-17)
900 B-Tytöt kutsu 5/6 14:10 Honkahalli Tallink LePy PuHu RED 47-45
(23-19)
878 A-Pojat kilpa 9/10 14:10 Kaitaan koulu JKS/Kori-80 Honka/Kelohonka 60-38
(28-25)
884 B-Pojat kutsu 5/6 14:10 Leppävaaran liikuntahalli Honka LePy 63-48
(30-20)
897 B-Tytöt kilpa 13/14 14:10 Mainingin koulu KTP WB-Pantterit 49-35
(26-19)
885 Tytöt 04 5/6 14:10 Mankkaan koulu KORIHAIT JäNMKY 52-49
873 Pojat 05 Fun 5/6 14:10 Martinkallion koulu Honka/Green 06 Lahti basketball 69-19
(33-3)
893 Tytöt-06 Fun 5/6 14:10 Mattliden skola TOPO LePy 21-20
(13-16)
880 A-Pojat kutsu 5/6 14:10 Metro Areena Honka Lahti Basketball Juniorit 35-32
(21-19)
899 B-Tytöt fun 7-9 14:10 Olarin koulu EBT/Red TikS/White 53-30
(31-15)
896 A-Tytöt kutsu 5/6 14:10 Opinmäen koulu Catz Jymy 29-35
(16-17)
871 Pojat 04 kutsu 5/6 14:10 Otahalli 1 EBT/P04 KTP 72-67
(38-29)
868 Pojat 04 1/2 14:10 Otahalli 2 MASU Pyrintö/Red 41-60
(20-24)
869 Pojat 04 3/4 14:10 Otahalli 3 WB-Pantterit Kouvot 52-42
(22-26)
870 Pojat 04 Fun 3/4 14:10 Otahalli 4 KLANMKY LrNMKY 32-35
(18-26)
872 Pojat 05 5/6 14:10 Pohjois-Tapiolan koulu Ura Basket/05 HNMKY 47-40
(19-16)
898 B-Tytöt kilpa 9/10 14:10 Tapiolan koulu Säyri/JBA KORIHAIT 36-41
(24-19)
894 A-Tytöt kilpa 5/6 14:10 Tapiolan urheiluhalli Honka Turun Riento 36-55
(19-30)
886 Tytöt 04 13/14 14:10 Tiistilän koulu Skuru Basket Green (SE) EBT/C-tytöt 49-35
(24-22)
901 Tytöt 09 3/4 14:30 Sepon koulu TOPO EBT/Black 13-15
(7-6)
902 Pojat 07 3/4 15:00 Esport Arena 5 (yläkerta) HNMKY/Pakila Honka/Bulls 31-54
(13-35)
904 Tytöt-07 3/4 15:00 Esport Arena 6 (yläkerta) EBT PeKa/White 18-23
(15-11)
903 Pojat 07 Fun 7-9 15:00 Esport Arena 7 HNMKY/Pakila Sykki/p07 11-26
(8-14)
905 Tytöt 07 Fun 3/4 15:00 Esport Arena 8 Kori-80 Honka/Liinut 26-24
(12-16)
907 Tytöt 08 Fun 7-9 15:00 Finno skola TOPO Honka/Wind 43-26
(30-13)
906 Tytöt 08 7-9 15:00 Storängens skola JäNMKY ToPoLa 21-47
(10-18)
908 B-Pojat fun 1/2 15:10 Esport Arena 2 Pyrintö Red Ura Basket 47-37
(21-23)
929 Tytöt 05 Fun 5-7 15:20 Espoonlahden koulu TikS TOPOLA 14-40
(4-18)
921 B-Pojat kilpa 3/4 15:20 Espoonlahden urheiluhalli HONSU/B-pojat Oulun NMKY 70-21
(37-11)
927 Tytöt 04 kutsu 3/4 15:20 Esport Arena 1 HNMKY Helmi Basket 35-24
(15-12)
919 A-Pojat fun 1/2 15:20 Esport Arena 3 Honka/Green 1 MASU 38-48
(20-19)
934 A-Tytöt fun 3/4 15:20 Esport Arena 4 Honka Green 1 VILPAS 62-35
(31-22)
914 Pojat 06 3/4 15:20 Esport Center 1 Honka/White 06 WB-Pantterit 35-47
(19-28)
916 Pojat 06 Fun 3/4 15:20 Esport Center 2 HNMKY/ Stadi White LePy 25-21
(17-11)
915 Pojat 06 11-13 15:20 Esport Center 3 KLANMKY LIla PUHU/White 49-24
(19-15)
926 Tytöt 04 Fun 3/4 15:20 Esport Center 5 HNMKY Black KLANMKY 64-19
(32-7)
930 Tytöt 06 3/4 15:20 Esport Center 6 Honka White Feeniks Basket/06 35-22
(19-10)
928 Tytöt 05 1/2 15:20 Esport Center 7 BS JUGLA (LV) BC Nokia 47-26
(27-12)
931 Tytöt 06 13-15 15:20 Esport Center 8 Sykki HNMKY/White 16-26
(8-10)
922 B-Pojat kilpa 7/8 15:20 Honkahalli 3 KarhuHait Ura Basket 77-33
(43-19)
917 A-Pojat kilpa 5/6 15:20 Honkahalli Dextra PUHU/AP1 Helsinki Rocks 2 44-41
(26-20)
939 B-Tytöt kutsu 3/4 15:20 Honkahalli Tallink Pyrintö Turun Riento 59-39
(24-23)
918 A-Pojat kilpa 3/4 15:20 Kaitaan koulu HNMKY LoKoKo 50-49
(30-27)
923 B-Pojat kutsu 3/4 15:20 Leppävaaran liikuntahalli HyPo Kataja 58-40
(41-18)
936 B-Tytöt kilpa 7/8 15:20 Mainingin koulu TOPO Pyrintö 44-43
(24-21)
924 Tytöt 04 3/4 15:20 Mankkaan koulu TikS Riga 3. BJSS 29-67
(19-39)
913 Pojat 05 Fun 3/4 15:20 Martinkallion koulu Feeniks Basket PUHU/Bulls 47-25
(21-8)
932 Tytöt-06 Fun 3/4 15:20 Mattliden skola EBT White TURI/06 42-14
(20-10)
920 A-Pojat kutsu 3/4 15:20 Metro Areena HNMKY MuKi 48-43
(18-27)
938 B-Tytöt fun 3/4 15:20 Olarin koulu HyPo Honka/green 32-44
(14-22)
935 A-Tytöt kutsu 3/4 15:20 Opinmäen koulu Honka BC Nokia 54-55
(30-30)
910 Pojat 04 kutsu 3/4 15:20 Otahalli 1 TUNMKY Kauhajoen Karhu/Pojat -04 49-40
(27-17)
911 Pojat 05 - 15:20 Otahalli 2 Pyrintö/Red Lahti Basketball 52-17
(24-12)
909 Pojat 04 Fun 11-13 15:20 Otahalli 4 Jymy JKS 22-40
(11-20)
912 Pojat 05 3/4 15:20 Pohjois-Tapiolan koulu PUHU/Heat HONSU 34-38
(10-26)
937 B-Tytöt kilpa 3/4 15:20 Tapiolan koulu Helmi Basket RaLu 50-63
(25-29)
933 A-Tytöt kilpa 3/4 15:20 Tapiolan urheiluhalli Peli-Karhut Pyrintö 59-43
(25-16)
925 Tytöt 04 11/12 15:20 Tiistilän koulu LePy/ Orange Kouvot 39-37
(19-14)
941 Tytöt 09 1/2 15:30 Sepon koulu HyPo Honka 31-13
(18-7)
940 Pojat 09 3/4 15:30 Tähtiniityn koulu KLANMKY/Warriors KLANMKY 44-22
(26-10)
942 Pojat 07 1/2 16:00 Esport Arena 5 (yläkerta) Ura Basket Honka/Knicks 36-16
(15-12)
944 Tytöt-07 1/2 16:00 Esport Arena 6 (yläkerta) Honka/Iinekset Pyrintö Tornadot 25-31
(10-9)
943 Pojat 07 Fun 1/2 16:00 Esport Arena 7 EBT Black Ura Basket 21-22
(8-11)
945 Tytöt 07 Fun 1/2 16:00 Esport Arena 8 Honka/Tiinut Pyrintö Hurrikaanit 15-20
(7-12)
947 Tytöt 08 Fun 1/2 16:00 Finno skola Kouvot/ HNMKY/ Pakila 45-43
(25-14)
946 Tytöt 08 1/2 16:00 Storängens skola PUHU Pyrintö 24-22
(11-10)
948 B-Pojat fun 7-9 16:20 Esport Arena 3 WB-Pantterit TUNMKY Blue 44-35
(29-18)
967 Tytöt 05 Fun 1/2 16:30 Espoonlahden koulu EBT/Black Honka 28-41
(13-20)
960 B-Pojat kilpa 1/2 16:30 Espoonlahden urheiluhalli MuKi Pyrintö 62-48
(28-28)
966 Tytöt 04 kutsu 1/2 16:30 Esport Arena 1 Honka Pyrintö 46-35
(17-22)
972 A-Tytöt fun 1/2 16:30 Esport Arena 4 TOPOLA Riga 3. BJSS 31-54
(12-33)
953 Pojat 06 1/2 16:30 Esport Center 1 HNMKY Stadi Black MuKi/P06 27-33
(19-17)
954 Pojat 06 Fun 1/2 16:30 Esport Center 2 EBT/P06 White EBT/P06 Black 21-27 ja
(21-21, 10-7)
955 Pojat 06 Fun 9/10 16:30 Esport Center 3 PUHU/Red HONSU/White 58-24
(26-7)
965 Tytöt 04 Fun 1/2 16:30 Esport Center 5 PUHU HNMKY White 31-22
(15-12)
968 Tytöt 06 1/2 16:30 Esport Center 6 EBT Black Pyrintö Red 33-19
(17-11)
969 Tytöt 06 5/6 16:30 Esport Center 8 PeKa TOPOLA 18-22
(8-6)
961 B-Pojat kilpa 5/6 16:30 Honkahalli 3 Kouvot Lahti Basketball/B-02 32-61
(13-28)
957 A-Pojat kilpa 13-15 16:30 Honkahalli Dextra Lahti Basketball Sykki/White 39-54
(18-28)
977 B-Tytöt kutsu 1/2 16:30 Honkahalli Tallink Honka HNMKY 44-47
(29-27)
958 A-Pojat kilpa 1/2 16:30 Kaitaan koulu Kouvot/a-pojat KarhuKobrat 53-65
(32-32)
962 B-Pojat kutsu 1/2 16:30 Leppävaaran liikuntahalli Äänekosken Huima Ura Basket 72-60
(26-29)
974 B-Tytöt kilpa 5/6 16:30 Mainingin koulu BC Nokia Orimattilan Jymy 29-42
(16-27)
963 Tytöt 04 1/2 16:30 Mankkaan koulu Jymy Feeniks Basket 30-55
(19-17)
952 Pojat 05 Fun 1/2 16:30 Martinkallion koulu LePy Sykki 27-44
(12-18)
970 Tytöt-06 Fun 1/2 16:30 Mattliden skola Pälkäneen Luja-Lukko Pyrintö White 35-17
(25-12)
959 A-Pojat kutsu 1/2 16:30 Metro Areena HONSU Helsinki Rocks 1 56-53 ja
(47-47, 22-26)
976 B-Tytöt fun 1/2 16:30 Olarin koulu HNMKY Oulun NMKY 57-26
(25-9)
973 A-Tytöt kutsu 1/2 16:30 Opinmäen koulu Pyrintö Helmi Basket 54-47
(24-21)
950 Pojat 04 kutsu 1/2 16:30 Otahalli 1 Honka VILPAS 45-58
(21-27)
949 Pojat 04 Fun 1/2 16:30 Otahalli 4 Pyrintö white KORIKOBRAT 41-32
(16-19)
951 Pojat 05 1/2 16:30 Pohjois-Tapiolan koulu MASU EBT/P05 25-62
(11-32)
956 Pojat 09 1/2 16:30 Tähtiniityn koulu BC Nokia Ura Basket 19-47
(14-24)
975 B-Tytöt kilpa 1/2 16:30 Tapiolan koulu Honka 2 Honka 1 45-79
(25-33)
971 A-Tytöt kilpa 1/2 16:30 Tapiolan urheiluhalli TikS Ringside Valkoinen 52-56
(33-32)
964 Tytöt 04 9/10 16:30 Tiistilän koulu Honka Honka/2 31-48
(19-31)